Україна, м Херсон,
вул. Робоча 82 а
+38 (050) 396 28 88
+38 (067) 552 64 77
Опитувальний лист

Бустерні станції (БС) або станції підвищення тиску

Станції підвищення тиску (бустерні станції)– це системи складаються з одного або декількох насосів і пульта управління. Застосовуються для подачі води на промислові об'єкти або транспортування пульпи від земснаряду на об'єкт.

Системи повністю автоматичні і можуть працювати в широкому діапазоні регульованих параметрів. Станції підвищення тиску (бустерні станції) складаються з горизонтальних відцентрових насосів.Мають високі економічністю і ККД, продуктивність БС різна від 100м³ до 12 000 м³ на годину. За допомогою БС можна транспортувати пульпу або воду до 10 0000 м з геодезичним ухилом до 40 м.

Станції підвищення тиску (бустерні станції) з високою продуктивністю як правило оснащені додатковим відцентровим насосом малої потужності, який забезпечує роботу станції для підвищення тиску, якщо споживання води низька. При цьому основні насоси не включаються. Таким чином напрацювання зносу основних потужних насосів зменшується.

ПП "ВВВ-Спецтехніка" виготовляє плавучі і берегові Бустерні станції з повністю автоматичним або дистанційним керуванням.

Для підбору більш підходящої БС до Ваших вимог, зв'яжіться з нами зручним вам способом

Завод ВВВ Спецтехника, Украина
Для перегляду сайту, поновіть версію вашого браузера!