Україна, м Херсон,
вул. Робоча 82 а
+38 (050) 396 28 88
+38 (067) 552 64 77
Опитувальний лист
Наші досягнення
15
Років на ринку
83
виготовлено земснарядів
17
країн партнерів
49
нагород
Новини
13.01.2021
Підсумки року 2020
У 2020 підприємством ВВВ-СПЕЦТЕХНІКА були проведені пусконалагоджувальні роботи чотирьох земснарядів НСС на території замовників
03.12.2020
Степанецкий городской совет: Земснаряд НСС 250-40-Ф-ГР выполняет все необходимые работы, для которых был приобретен
За весь период эксплуатации земснаряда не возникло никаких сомнений в качестве техники
17.11.2020
На Бурштынском водохранилище появился 26-метровый земснаряд
Бригада энергетиков, которые прошли обучение для работы с земснарядом, уже собрали конструкцию и проводят испытания оборудования.
Всі новини

ВИРОБНИЦТВО ЗЕМСНАРЯДІВ В УКРАЇНІ

Завод ВВВ Спецтехника, Украина

Херсонське підприємство «ВВВ-Спецтехніка» спеціалізується на будівництві землесосних снарядів марки НСС за узгодженими з Регістром судноплавства України проектам, переобладнанні та модернізації земснарядів будь-якої марки.

На підприємстві впроваджена система управління якістю ISO 9001:2008 щодо будівництва, переобладнання, модернізації і ремонту суден, корпусних конструкцій, суднового обладнання та земслесосних снарядів.

Крім цього, підприємство має Свідоцтво відповідність підприємства вимогам Регістру судноплавства України для здійснення будівництва, переобладнання, модернізації і ремонту суден, корпусних конструкцій, суднового обладнання.

Сьогодні підприємство "ВВВ-Спецтехніка" займає тверду позицію на ринку виробництва земснарядів та має бездоганну репутацію не тільки в Україні, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Підприємство постачає обладнання замовникам з Латвії, Литви, Угорщини, Росії, Білорусії, Таджикистану, Казахстану, Франції, Бельгії, Німеччини, Туреччини, Кот-д'Івуар, Нігерії, Конго, Сьєра-Леоне, Руанди, о-в Мартініка.

Фахівці підприємства проводять інструктаж представників підприємства - замовника роботі на земснарядах з метою правильної експлуатації обладнання, дотримання технологічних норм і досягнення максимального ефекту при розробці ґрунту.

Підприємство виготовляє земснаряди за власними проектами. При цьому можлива розробка спеціального проекту і виготовлення обладнання з урахуванням галузі виробництва підприємства - замовника і / або області застосування.  

Земснаряд (Землесосний снаряд) - це плавучий засіб для підводної розробки і виїмки грунту, видобутку різних матеріалів (гравію, піску, сапропелі, дорогоцінних металів і ін.) З дна різних водойм.

На даний момент модельний ряд земснарядів НСС представлений в 11-ти основних серіях, 64 модифікацій, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам земснаряди максимально задовольняють їх потребам і завданнями. Продуктивність земснарядів НСС - від 15 м³ / год до 3000 м³ / год по грунту і глибина розробки від 0,5 м до 28 м від поверхні води.

Земснаряди НСС мають розбірну конструкції, тому можуть бути доставлені в будь-яку точку світу наземним або морським тренспортом. Крім того земснаряди НСС економічні в споживання палива.  Дізнатися все переваги земснарядів НСС >>

Швидкі посилання:

Завжди раді довгостроковому і взаємовигідному співробітництву!

 

Завантажити презентацію
Завод ВВВ Спецтехника, Украина
Для перегляду сайту, поновіть версію вашого браузера!